Prawnicy OIRP BydgoszczvsHurtownia Motoryzacyjna Gordon
13
:
3
Gole:
Jan Poczwardowski
Przemysław Złotowski
Przemysław Złotowski
Przemysław Złotowski
Przemysław Złotowski
Przemysław Złotowski
Mateusz Rościszewski
Mateusz Rościszewski
Paweł Pierzyński
Paweł Pierzyński
Sławomir Rutka
Andrzej Kaniewski
Andrzej Kaniewski
Kacper Michalak
Kacper Michalak
Rafał Majdan
Asysty:
Jan Poczwardowski
Jan Poczwardowski
Mateusz Rościszewski
Mateusz Rościszewski
Mateusz Rościszewski
Mateusz Rościszewski
Paweł Pierzyński
Kajetan Hernet
Sławomir Rutka
Sławomir Rutka
Sławomir Rutka
Andrzej Kaniewski
Radosław Domka
Przemysław Macudziński
Przemysław Macudziński
Żółte kartki:
Kacper Michalak
Czerwone kartki:
MartechvsBDG Team
12
:
15
Gole:
Łukasz Lutowski
Łukasz Lutowski
Łukasz Lutowski
Łukasz Lutowski
Mateusz Fleiter
Mateusz Fleiter
Mateusz Fleiter
Marcin Lipiec
Marcin Lipiec
Marcin Lipiec
Marcin Lipiec
Marcin Lipiec
Krystian Potocki
Krystian Potocki
Krystian Potocki
Jakub Kudzin
Damian Szpera
Damian Szpera
Damian Bejtka
Marcin Wieczór
Marcin Wieczór
Marcin Wieczór
Mateusz Gumuła
Mateusz Gumuła
Mateusz Gumuła
Mateusz Gumuła
Mateusz Gumuła
Asysty:
Damian Cielecki
Filip Pawlak
Filip Pawlak
Filip Pawlak
Łukasz Lutowski
Łukasz Lutowski
Mateusz Fleiter
Krystian Potocki
Krystian Potocki
Damian Szpera
Damian Szpera
Damian Szpera
Damian Bejtka
Damian Bejtka
Damian Bejtka
Marcin Wieczór
Mateusz Gumuła
Mateusz Gumuła
Mateusz Gumuła
Żółte kartki:
Damian Bejtka
Czerwone kartki:
AtosvsCharaktery
4
:
11
Gole:
Marcin Jankiewicz
Maciej Blok
Maciej Blok
Arkadiusz Łonyszyn
Szymon Gehrke
Jakub Tykwiński
Jakub Tykwiński
Jakub Tykwiński
Jakub Tykwiński
Jakub Tykwiński
Jakub Tykwiński
Jakub Cieszyński
Jakub Cieszyński
Daniel Szafraniec
Robert Żeglicz
Asysty:
Marcin Jankiewicz
Michał Mroziński
Aleksander Chudziak
Szymon Gehrke
Szymon Gehrke
Leszek Domagalski
Leszek Domagalski
Jakub Cieszyński
Robert Żeglicz
Żółte kartki:
Arkadiusz Łonyszyn
Czerwone kartki:
PTM KujawyvsPW Poli
5
:
9
Gole:
Dominik Maik
Patryk Woźniak
Robert Lewandowski
Marek Tomczak
Marek Tomczak
Paweł Krupa
Paweł Krupa
Sebastian Gołuński
Sebastian Cierzniak
Sebastian Cierzniak
Sebastian Cierzniak
Sebastian Cierzniak
Sebastian Cierzniak
Sebastian Cierzniak
Asysty:
Mateusz Widziński
Mateusz Widziński
Paweł Krupa
Paweł Krupa
Łukasz Wankiewicz
Łukasz Leśny
Adrian Lewandowski
Żółte kartki:
Czerwone kartki:
Budstol (pauza)vsCamel Pizza
0
:
5
Gole:
w.o.
w.o.
w.o.
w.o.
w.o.
Asysty:
Żółte kartki:
Czerwone kartki:
2 liga 2021
Liga After 35
kosz
Liga After 35 - gr. 1-4
Liga After 35 - gr. 5-8
ALH 21/22 - grupa A
ALH 21/22 - grupa B
ALH 21/22 - Liga After 35
1 liga 2022
2 liga 2022
Liga After 35 - 2022
2 liga 2022 - gr. 1-5
2 liga 2022 - gr. 16-18
2 liga 2022 - gr. 6-10
2 liga 2022 - gr. 11-15
ALH 22/23 - 1 liga
ALH 22/23 - 2 liga
ALH 22/23 - Liga After 35
ALH 22/23 - 2 liga - gr.1-4
ALH 22/23 - 2 liga - gr.5-8
ALH 22/23 - 2 liga - gr.9-12
1 liga 2023
2 liga 2023
2 liga 2023 - gr. 8-14
2 liga 2023 - gr. 1-7
ALH 23/24 - 1 liga
ALH 23/24 - 2 liga
1 liga 2024
2 liga 2024
Wyróżnienia
Wyróżnienia otrzymują: Paweł Tomczak (Ecoway) - wejściówki od KLUBU ANTENA ; Krzysztof Gapiński (Camel Pizza) - kupony do LASER FIGHT 2 ; Oskar Korbel (Jar-Pol) - zaproszenie do PAPUGARNI BYDGOSZCZ ; Filip Manys (Football Poetry), Miłosz Nowakowski (Pro Hand SQN) - voucher od ROLLER PARK BYDGOSZCZ ; Karol Nalazek (Gang Słodziaków), Mikołaj Porożyński (FC Grizzlys), Łukasz Dąbrowski (PG Sport) - kupon do CAMEL PIZZA ; Szymon Garbaczewski (FC Szwederowo), Michał Murawski (Na Momencie) - voucher od PIZZERIA TOSCANIA ; Michał Burchacki (PG Sport), Paweł Pierzyński (Prawnicy OIRP Bydgoszcz) - voucher do HIPERMEDICUM ; Mariusz Raczkowski (teleinspiro.pl), Tomasz Grzegorek (Gang Słodziaków), Daniel Kortas (Bydgoscy Pokerzyści) - voucher od STREFY MASAŻU AJRA ; Bartosz Nowak (BohametSA/PM3D), Janusz Śmietanowski (Super Saiyan Team), Bartosz Kujawa (Achtung), Piotr Lassotta (Martech), Rafał Werbski (DOZ.pl), Marcin Narloch (teleinspiro.pl) - upominek ligowy od ALSP WYŻYNY ; Jakub Redzimski (CarOdnowa/Algra-Król), Dawid Fijałkowski (Deportivo La Melina) - voucher podarunkowy od KLINIKI SPORTU JACKA GÓRALSKIEGO ; Dmytro Yavorskiy (Legion UA), Łukasz Bobola (Gang Słodziaków) - voucher od SQUASH POINT BYDGOSZCZ ; Adrian Damski (Camel Pizza) - voucher od AGD BYDGOSZCZ ; Marcel Ndoloka Mbezi (Dachy Ciesielstwo/Teknar) - voucher od MASTER PHYSIO ; Janusz Hałas (Kotłorembud Bydgoszcz), Marcin Maćkiewicz (Hewar) - voucher podarunkowy do VR WORLD BYDGOSZCZ
Kary
Za 3 x ŻK - Michał Jeske (Hewar), Karol Nalazek (Gang Słodziaków), Mateusz Król (Bydgoscy Pokerzyści) - pauza 1 mecz. Za CZK - Marcin Lipiec (Martech) - pauza jeszcze 1 mecz. Krystian Garbaczewski (FC Szwederowo) - zawieszenie do końca sezonu halowego.