PUCHAR LIGI 2022

21 października 2022 22:36

Poznaliśmy kolejnych półfinalistów... Twardy piłkarsko bój o awans stoczyli gracze z Afryki z "Buciarzami". Ekipa dobrebutypl lepiej weszła w mecz, uzyskała przewagę bramkową i starała się kontrolować przebieg zawodów. Wakandę FC stać było na zryw w drugiej odsłonie, ale w poczynaniu tej drużyny było sporo chaosu. Ostatecznie w półfinale melduje się zespół wyżej notowany... Puchar Ligi zawsze okraszony był niespodziankami. Doczekaliśmy się i tym razem, bowiem konkurs rzutów karnych wypromował, kosztem ekipy FP, "Reklamodawców". Football Poetry bardzo solidnie zagrał pierwszą odsłonę i wydawać by się mogło, iż mecz ma pod kontrolą. Druga odsłona to popis dystrybucji-reklam.pl, której zabrakło nieco koncentracji w ostatnich sekundach regulaminowego czasu. Rywal doprowadził do remisu i obejrzeliśmy konkurs rzutów karnych. Loteria padła łupem drugoligowca (8:8 karne 4:3) i sensacja stała się faktem...

WAKANDA FC - DOBREBUTYPL  2:4  ( E.Mihigo, F.Ziad Abdela, czk (2 x żk) T.Niyongira, żk K.Cyusa - P.Kachel 2, S.Gehrke, B.Zwierzchowski, żk A.Jasiński)

DYSTRYBUCJA-REKLAM.PL - FOOTBALL POETRY  8:8 karne: 4:3 ( P.Urbański 3, M.lewicki i O.Ignatowski po 2, J.Lewicki, żk M.Lewicki - D.Dzięgiel i J.Łazarski po 3, B.Proskop, M.Januszewski, żk D.Nowak )