KROK OD KORONY

19 lutego 2023 21:41

Mecze sprzed niedzieli dały nam kilka odpowiedzi...

W najwyższej klasie rozgrywkowej, po zwycięstwie (5:1) nad Bohametem SA, tylko pięćdziesiąt minut pozostało "Aptekarzom" od założenia korony. "Metalowi" mocno zawalczyli, ale liderujący DOZ.pl okazał się skuteczniejszy... Jar-Pol uległ (0:9) ekipie Camel Pizza, ale wynik nie pokazuje obrazu tego pojedynku. Przegrani stworzyli sporo okazji bramkowych, ale wszystkie "padły łupem" golkipera zespołu CP...

Podział punktów (7:7) odnotowaliśmy w starciu Prawników z Na Momencie. Ekipa OIRP nieco przespała pierwszą odsłonę, ale w drugiej połowie mocno przycisnęła konkurenta i odrobiła spore straty... Ciekawy bój stoczyli piłkarze Hewaru i Martechu (9:10). Obie drużyny usilnie dążyły w stronę kompletu punktów, co wpłynęło na atrakcyjność starcia...