TRÓJKI PIŁKARSKIE

13 kwietnia 2024 09:50
Druga edycjia miniturnieju Trójek Piłkarskich przed nami !
Prawo udziału, podobnie jak w pilotażowej edycji, mają drużyny max 5-cio osobowe (3 na boisku + 2 rezerwowych), których zawodnicy ukończyli min. 16 lat.
Areną zmagań będzie boisko Orlik (ul. Nowogrodzka 3) podzielone na dwa sąsiadujące place gry o wymiarach 26 m x 19 m. Potyczka odbywać się będzie na mniejsze bramki (1,7 m x 1,2 m).
Obowiązywać będą m.in.: zmiany hokejowe; faule akumulowane (każdy 5 i kolejny to rzut karny ze środka na pustą bramkę); zakaz bronienia w wyznaczonym polu bramkowym (konsekwencją będą: żk i rzut karny z połowy na pustą bramkę); kary czasowe za żółte (2 minuty) i czerwone kartki (4 minuty).
Miniturniej jest wspólną inicjatywą Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej "Jedność", ALSP "Wyżyny", animatorów Orlika przy LO nr 3 w Bydgoszczy i Dyrekcji tej szkoły oraz Rady Osiedla Okole. Na uczestników czekają napoje i drobny poczęstunek, a dla najlepszych medale, upominki rzeczowe i "chmielowe bonusy".

Losowanie drabinki zawodów o 9:45. Start rywalizacji 10:00. Finał max. około 12:30.

**********
Zgłoszenia (8 ekip): AKP 1996 Skrzetusko, Camel Pizza Mistrz, Camel Pizza Pretendent, Real Madryt FC, TZP Bydgoszcz, Green Light FC, Szwagry, AKP Trenerzy.
Na wypadek wypadnięcia jakiejś ekipy jest przygotowanych kilka scenariuszy zawodów.